• З 14.06.16 по 24.06.2016 проходив захист дипломних проектів студентів коледжу спеціальності ” Конструювання, виробництво і технічне обслуговування РТ пристроїв”.

  Дипломний проект – це результат кропітливої творчої роботи, як студентів так і викладачів, на протязі всіх років навчання в ККТЕ НАУ. Він показав, що роки проведені в коледжі не були марними. Отримані знання вилились в багатьох роботах в дійсно досконалі проекти, які показують високий рівень теоретичної і практичної підготовки наших випускників. Оцінювали якість дипломних робіт майбутніх радіотехніків члени ДЕК у складі:

  Голова ДЕК Казменко Т.І. – начальник конструкторського бюро ПАТ НВК “Курс“;

  Заступник голови – Параніч В.П. кандидат психологічних наук, доцент, директор коледжу

  Члени комісії:

  Єрмоленко А.П. – заступник директора НВР

  Гайворонський В.О. – завідувач відділенням

  Порнякова Л.Ю. – голова ВК

  Ліщук Т.Б. – викладач спецдисциплін

  Випуск у 2016 році на спеціальності ” Конструювання, виробництво і технічне обслуговування РТ пристроїв” складає 62 студенти. Головою ДЕК відмічено високий рівень виконання дипломних проектів, а також якість представлення презентаційних матеріалів. В цілому майже 89% проектів оцінено на 4 (добре) та 5 (відмінно). 40% усіх представлених робіт було виконано з виготовленням, 32% - в форматі 3D. 6 випускників відділення ” Радіотехніки” отримали диплом з відзнакою. Діючі макети будуть успішно використані в учбовому процесі коледжу.

  Загалом, усі студенти достойно представили свої роботи, тому члени ДЕК прийняли рішення про присвоєння усім кваліфікації «молодший спеціаліст»!