07.02.2018 гостинно відчинив свої двері для абітурієнтів та їх батьків Київський коледж комп`ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету. Майбутні абітурієнти та їх батьки змогли ознайомитися з правилами прийому, умовами навчання, традиціями ККТЕ НАУ. Кожен гість зміг відвідати навчальні кабінети і лабораторії коледжу та поспілкуватись зі студентами і викладачами.

  Реєстрація гостей Дня відкритих дверей

  Музикою та ліричною піснею зустрічає коледж гостей (озвучування забезпечує завідуючий навчальною лабораторією Дєдовець Л.В.)

  Гостей привітали заступники директора Майдан А.В. та Масло В.М.

  Цікаво було почути батькам та майбутнім абітурієнтам розповідь про навчання в коледжі з вуст студента 4-го курсу групи П-651-41 Тимошенка Максима.

  В хід зустрічі теплі ліричні нотки додала поетеса, викладач фізики заслужений вчитель України Дворецька В.Л.

  Завідувачі відділеннями “Загальноосвітньої та доколеджійної підготовки” (Кліментьєва С.В.) , “Економіка та машинобудування” (Шевченко А.Б.) дали вичерпні пояснення щодо умов вступу та навчання в коледжі.

  Гості мали чудову нагоду побувати в лабораторіях та аудиторіях коледжу безпосередньо під час проведення занять.

  В лабораторії ”Систем автоматизованого проектування. Технічного обслуговування ЕОМ” ( завідувач навчальної лабораторії Рудоквас О.О.)

  В лабораторії „ Автоматики та комп’ютерної електроніки“ (завідувач навчальної лабораторії Козінський В.В.)

  Лабораторію “Радіопередавальних та радіоприймальних пристроїв. Схемотехніки радіотехнічних пристроїв ” (представляє завідувач навчальної лабораторії Ніколаєв А.А.)

  В лабораторії „ЕОМ та мікропроцесори“ (завідувач навчальної лабораторії Ніколаєв А.А.) з великою зацікавленістю слухали викладача випускової комісії спеціальності „Розробка програмного забезпечення“ Круш О.Є.

  До нових зустрічей в стінах ККТЕ НАУ!

  Коледж чекає Вас!