• З 7 по 23 листопада студенти групи Б-31 успішно пройшли навчальну практику на ПЕОМ

  Для цього керівники розробили сучасну методику викладання, яка включає в себе все необхідне для того, щоб студенти освоїли професію бухгалтера після засвоєння практики, могли самостійно працювати бухгалтером на підприємстві.

  Сучасний навчальний процес підготовки облікових кадрів повинен розкрити студенту логічність і послідовність бухгалтерського обліку, його методику, творчі можливості професії, комп’ютерну підготовку в сфері інформаційних технологій.

  Ознайомившись з універсальними можливостями програми, бухгалтер зможе автоматизувати різні розділи обліку: касу, банк, матеріали, товари, основні засоби, розрахунки з організаціями, зарплату. Використання мультимедійних технологій навчання та системи Інтернет сприяло якнайкращому засвоєнню тематичного матеріалу.

  Родзинкою практики стала екскурсія активу групи Б-31 до Музею Історії грошей при Національному банку України

  Експозиція Музею грошей присвячена грошовому обігу в Україні в історичній ретроспективі. Відповідно до концепції відкритості та прозорості Національний банк України запрошує до своєї будівлі відвідувачів з метою розширення у сучасного українця історичного кругозору.

  Експозиція Музею грошей Національного банку України розповідає про історію грошового обігу на території України від доби бронзи до сучасності. Тут представлено монети грецьких полісів Північного Причорномор’я V – ІІ ст. до н. е., Римської імперії І – ІІ ст. н. е., монети Західної Європи XV – XVII ст., що перебували в обігу на території України. Матеріали музею відображають історію національної валюти – гривні від лічильно-вагової одиниці ІХ століття та срібного зливка ХІ – ХІІІ ст. до перших гривень Української Народної Республіки (1917 – 1920 р.) і сучасних грошей. Представлена повна колекція пам’ятних монет України, які випустив в обіг Національний банк України.

  Особливістю підсумкового відкритого заходу стало те, що студенти-практиканти звітували про набуті знання та навички перед студентами молодших курсів. Запрошеними гостями також стали майбутні програмісти.

  При активному сприянню Харченко Інни Георгіївни, Аржанцевої Анастасії Миколаївни та керівника групи Б31Зінчук Людмили Вікторівни, студенти набули основних професійних навиків сучасного бухгалтера та оволоділи навиками роботи з бухгалтерськими комп'ютерними програмами: 1С: Бухгалтерія 8.2, Парус, МЕdoc, ОПЗ. Фінальним акордом практики було успішне виконання індивідуального завдання та зведення балансу.