Інформатика сьогодні - це не тільки теорія інформаційного обміну, не тільки технологія обробки інформації та інформаційних потоків, це ціла соціально-технологічна інфраструктура, яка органічно переплітається з соціальною сферою і чинить на неї все більш істотний вплив.

Вивчення природи і методів впливу новітніх інформаційних технологій на соціальну сферу сучасного суспільства на сьогодні є основним компонентом інформатики як комплексної наукової дисципліни.

Сьогодні не можливо уявити наше життя без комп’ютерних технологий. Використовуючи складну електронну операційну технику, богато людей розуміють що лежить в її основі. В основі кожного комп’ютера, від звичного домашнього до професійного лежить програмування.

В останній день зими розпочав свою роботу тиждень випускової комісії спеціальності «Розробка програмного забезпечення» :)

29 лютого відбулося відкриття тижня комісії з виставки цікавих газет. Студенти першого та другого курсів підготували газети, присвячені темі «Інформатика у сучасності».

1 березня у холі коледжу були представлені цікаві презентації на тему «Інформатика у професії», підготовлені студентами груп А-11 та Б-11.

2 березня у холі коледжу були представлені презентації та відеоматеріали про відомих митців електронного світу, а також про професії програміст та комп'ютерний дизайнер, підготовлені студентами відділення.