Протягом семи робочих днів починаючи з 14 червня 2016 року проходили засідання ДЕК на спеціальності «Програмна інженерія».

Оцінювали якість дипломних робіт майбутніх програмістів члени ДЕК у складі:

Голова ДЕК

    Поліновський В’ячеслав Васильович кандидат технічних наук, директор інституту комп’ютерних технологій університету «Україна»

Заступник голови

    Параніч Віктор Петрович кандидат психологічних наук, доцент, директор коледжу

Члени комісії

  • Майдан Анатолій Васильович
  • Висоцька Олена Іванівна
  • Зінчук Людмила Вікторівна
  • Савіна Лариса Петрівна

Випуск у 2016 році на спеціальності «Програмна інженерія» найбільший за усі роки існування спеціальності і складає 79 студентів!

Було відмічено високий рівень виконання програм та відповідної документації, а також якість представлення презентаційних матеріалів.

Голова комісії Поліновський В.В. зазначив, що більшість представлених робіт відповідають навіть кваліфікації «бакалавра», а не «молодшого спеціаліста».

10 % усіх представлених робіт було виконано за реальними завданнями на замовлення фізичних та юридичних осіб і проходять стадію впровадження. На замовлення коледжу було виконано три роботи, одна з яких вже успішно функціонує у навчальній частині коледжу.

Результати захисту говорять самі за себе – більшість дипломних робіт оцінено на відмінно! Загалом, усі студенти достойно представили свої роботи, тому члени ДЕК прийняли рішення про присвоєння усім кваліфікації «молодший спеціаліст»!


Відеозвіт та привітання випускників. Бажаємо приємного перегляду :) »