Різдвяно-новорічний концерт

Різдвяно-новорічний дух оживив стіни Відокремленого структурного підрозділу 'Київського фахового коледжу комп'ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету'. 22 грудня у навчальному закладі відбувся захоплюючий концерт, що став подією для студентів та викладачів.

На сцені коледжу розгорнувся справжній святковий музичний спектакль з нагоди Різдва та Нового року. Талановиті студенти виступили з різноманітними номерами, хореографічними постановками та музичними виступами, що вразили глядачів своєю творчістю та професіоналізмом.

Захід завершився гучними оплесками та усмішками задоволення на обличчях всіх присутніх. Цей концерт став чудовою можливістю для студентів продемонструвати свої таланти та підкреслити дух Різдва та святкового настрою в коледжі. Організатори та учасники події відзначили успішний хід заходу та планують подібні ініціативи у майбутньому, щоб продовжувати радувати громадськість своїми творчими досягненнями.

Дякуємо нашим Збройним Силам України за можливість створювати невеличку казку у нашому Коледжі! Бажаємо миру та ПЕРЕМОГИ!