28 грудня 2023р. відбулось чергове засідання Педагогічної ради коледжу

28 грудня у Коледжі відбулася Педагогічна рада на якій в. о. директора коледжу проаналізував підсумки 2023 року. Заступник директора з навчально-методичної роботи повідомив про організацію роботи по підготовці до проходження акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм «Видавництво та поліграфія» зі спеціальності 186 Видавництво та поліграфія та «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» зі спеціальності 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології за ОПС «фаховий молодший бакалавр». Завідувачі відділень та заступник директора з навчальної роботи проаналізували показники якості та успішності навчання студентів у першому семестрі 2023-2024 навчального року.

Заступник директора з навчально-виховної роботи проаналізувала наповнення електронного контенту віртуального навчального середовища для фахових молодших бакалаврів на сайті Коледжу.

2023 рік був наповнений плідною працею та високими показниками, бажаємо в наступному 2024 році тільки збільшувати освітні потужності для надання якісних освітніх послуг.