Пам'яті Нагорного Валерія Миколайовича

Нагорний Валерій Миколайович народився 19 серпня 2001 року в місті Яготин. Закінчивши Яготинську загальноосвітню школу №2, 2016 року вступив до ВСП «Київський фаховий коледж комп’ютерних технологій та економіки НАУ» на спеціальність 051 «Економіка». За час навчання Валерій виявив здібності до вивчення загальноосвітніх та фахових дисциплін, зарекомендував себе відповідальним та старанним студентом. Завжди привітний, усміхнений, життєрадісний, юнак мав у коледжі багато друзів.

2019 року, після закінчення навчання в коледжі, Валерій пішов добровольцем до Національної гвардії України. 12 лютого 2023 року добровільно перевівся до бойової частини Збройних сил України, пройшов навчання у Великій Британії, а з листопада 2023 року Валерій захищав нашу країну в зоні бойових дій на передовій в Донецькій області.

25 грудня 2023 року в районі населеного пункту Ямпіль Донецької області під час артилерійського обстрілу був поранений побратим Валерія; Валерій з двома товаришами, ризикуючи власними життями, намагалися врятувати пораненого, але не змогли – усі хлопці загинули…

Бережімо в серцях світлі спогади про нашого Валерія Нагорного! Вічна пам'ять усім полеглим Героям!