Літературний вечір на тему: "Моя улюблена книга"

07 лютого студенти коледжу збирались на черговий літературний вечір, присвячений темі "Моя улюблена книга". Зала наповнилась атмосферою літературного захоплення, де студенти ділилися враженнями та власними інтерпретаціями улюблених творів. Це було заходження в світ літературних відкриттів та обміну враженнями.

Усі присутні на заході відчували теплу атмосферу щирих розмов та спільного вивчення не лише світу книг. Обговорення штучного інтелекту в освіті і методик його використання розширило горизонти розуміння сучасних технологій. Глибокі роздуми про емоційний інтелект та прийоми подолання стресу надали заходу особливу важливість. Живе виконання пісень, які подарували студенти, стало неповторним музичним витком, доповнивши атмосферу інтелектуальної розмови чарівною нотою тепла та взаєморозуміння.

Літературні вечори у коледжі відбуваються щомісяця за ініціативи студентського самоврядування та заступника директора з навчально-виховної роботи Бєловол В.В.

Тема наступної зустрічі: "Інтеграція штучного інтелекту для візуалізації книги". Запрошуємо усіх охочих на яскравий літературний вечір вже у березні!

До зустрічі!