Студенти ІІІ курсу спеціальності “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології” відвідали цех №7 ТОВ “КИЇВХЛІБ”

Згідно з договором про співпрацю з ТОВ “КИЇВХЛІБ”, студенти ІІІ курсу спеціальності “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології” та викладачі випускової комісії спеціальностей 133 та 151 Олег Глей, Ірина Полющенко, Юрій Казанцев відвідали цех №7, де мали можливість ознайомитися з сучасними засобами автоматизації, побачити монтаж нової автоматичної лінії для випікання хліба.

Сергій Поснов, інженер з механізації та автоматизації, ознайомив з новим обладнанням, яке тільки що надійшло на підприємство, особливостями його монтажу, технологічними лініями для випікання батонів, хліба, сухарів, бубликів.

Студенти мали можливість на практиці побачити різні рівні АСУ, як-от: АСУ ТП, АСУП; ознайомитися з сучасними контролерами, що використовуються в техпроцесах на даному підприємстві.

Ця навчальна екскурсія сприяла фахового розвитку студентів, надала їм практичний досвід щодо певних аспектів їх майбутньої професійної діяльності.

Щиро дякуємо за змістовну навчальну екскурсію стейкхолдеру ТОВ “КИЇВХЛІБ”; особливу подяку висловлюємо виконавчому директору цеху №7 Дубовику Роману Володимировичу.