Засідання Міського методичного об’єднання викладачів української філології фахових коледжів м. Києва на тему «ОБМІН ПЕДАГОГІЧНИМ ДОСВІДОМ. МЕТОДИ ТА ПРИЙОМИ, ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ У ВЛАСНІЙ ПЕДАГОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ»

23 лютого 2024 року в дистанційному форматі відбулося засідання Міського методичного об’єднання викладачів української філології фахових коледжів м. Києва на тему «ОБМІН ПЕДАГОГІЧНИМ ДОСВІДОМ. МЕТОДИ ТА ПРИЙОМИ, ЩО ЗАСТОСОВУЮТЬСЯ У ВЛАСНІЙ ПЕДАГОГІЧНІЙ ПРАКТИЦІ» ( організатор – голова ММО викладачів української філології КОВАЛЕВСЬКА Людмила Борисівна).

У засіданні взяли участь викладачі філологічних дисциплін ВСП «Київський фаховий коледж комп’ютерних технологій та економіки НАУ» ГУСАК Ірина Віталіївна, ДОВГА Оксана Миколаївна, КАБАНЕНКО Алла Миколаївна, КОЛЯДА Віталіна Анатоліївна та ОМЕЛЬЧЕНКО Вікторія Володимирівна.

КОЛЯДА Віталіна Анатоліївна виступила з презентацією на тему: «Інтерактивні методи навчання на уроках української мови та літератури».

ОМЕЛЬЧЕНКО Вікторія Володимирівна виступила з презентацією на тему: «Методика створення спільних Google Презентацій на уроках з української мови та літератури».

Виступи були змістовними, пізнавальними, надихаючими.