Засідання Міського методичного об’єднання викладачів київських фахових коледжів електротехнічних дисциплін

21 лютого 2024 року на базі нашого коледжу відбулося засідання Міського методичного об’єднання викладачів київських фахових коледжів електротехнічних дисциплін. Тема зустрічі “Використання штучного інтелекту в освіті” / організатор - голова ММО викладачів електротехніки - Литвин Світлана Юріївна та зав. відділенням Заєць Надія Миколаївна.

У засіданні взяли участь викладачі випускової комісії спеціальності 172 “Електронні комунікації та радіотехніка” та гості - викладачі випускової комісії спеціальності 121 “Інженерія програмного забезпечення” та викладачі інших навчальних закладів міста Києва. Також на захід завітали заступники директора КФКТЕ НАУ - Чуйков Артем Сергійович та Михалевич Василь Мефодійович.

Литвин Світлана Юріївна, голова ММО, провела екскурс в історію розвитку штучного інтелекту, проаналізувала розробку та впровадження в педагогічну діяльність тестів створених за допомогою програм ШІ.

Із доповіддю виступив Троцький Дмитро Володимирович, викладач випускової комісії 172 “Електронні комунікації та радіотехніка”, презентація на тему “Використання штучного інтелекту в педагогічній діяльності” була цікавою, змістовною та пізнавальною.

Заключною частиною зустрічі була доповідь “Професійне вигорання” після чого викладачі отримали поради щодо подальшої педагогічної діяльності.