29 лютого відбулася педагогічна рада коледжу

29 лютого, відбулася важлива подія в житті коледжу – педагогічна рада, яку очолив в.о. директора Коледжу, Едуард Кучменко. Директор визначив порядок денний, який став основою для обговорення важливих аспектів розвитку навчального закладу.

Нарада розпочалася з доповіді заступника директора з питань навчальної роботи, Анатолія Майдана. Він представив важливий аспект роботи коледжу - формування індивідуальних освітніх траєкторій для студентів. Доповідь охопила механізм їх функціонування та різноманітні освітні компоненти, які надаються здобувачам на вибір. Також був затверджений перелік дисциплін, які будуть пропонуватися для вільного вибору студентами у наступному 2024-2025 навчальному році.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи, Василь Михалевич, розглядав питання реалізації елементів дуальної форми освіти в коледжі. Він також висвітлив створення Ради стейкхолдерів та процес реалізації дипломних та курсових проектів за замовленням структурних підрозділів коледжу.

Заступник директора з науково-методичної роботи, Артем Чуйков висвітлив важливі питання, пов'язані з науково-методичною роботою коледжу.

Заступник директора з навчально - виховної роботи, Віолетта Бєловол розповіла про опитування для здобувачів освіти, що стосується розгляду освітньо-професійних програм у березні, а також оголосила про відкриття меморіальної стіни коледжу, яке відбудеться незабаром.

В.о. директора коледжу, Едуард КУЧМЕНКО, висловив свою подяку всім присутнім за активну участь і конструктивний внесок у обговорення. Він підкреслив важливість спільної роботи всіх членів колективу для досягнення поставлених завдань та підвищення рівня освіти в коледжі.

Педагогічна рада стала продуктивним форумом для обговорення стратегічних питань навчального процесу та визначення шляхів подальшого розвитку навчального закладу.