Заняття "Школи молодого викладача"

Успіх новітніх методів навчання може бути досягнутий завдяки поєднанню сучасних технічних засобів навчання з традиційними.

Застосування інноваційних технологій потребує компетентності викладачів, набуття ними досвіду практичної діяльності у сфері освоєння новітніх технологій. Викладачі повинні стати носіями інноваційної свідомості, що активно використовують сучасні освітні технології та поєднують їх з класичними методами викладання.

Темою заняття “Школи молодого викладача” 06.03.2024 року стало “Використання інноваційних технологій в умовах дистанційного заняття”. Цього разу до викладачів-початківців доєдналася комісія філологічних дисциплін.

Викладач Омельченко В. В., яка цього разу була спікером, розкрила перед учасниками поняття інновацій та педагогічних технологій.

Особливу увагу Вікторія Володимирівна приділила використанню інструментів Google для спільної діяльності здобувачів освіти на різних етапах уроків, а також продемонструвала можливості Kahoot та АhaSlides для створення уроків-квізів.