Шевченківські дні

Щорічно 9 та 10 березня в Україні традиційно вшановується пам’ять Тараса Григоровича Шевченка – видатного українського поета, поборника національних ідей, автора знаменитого «Кобзаря». Саме Шевченківські дні дають нам відчуття причетності до історичної долі народу, об’єднують у національну спільноту.

Тарас Григорович Шевченко – видатний митець, життя і творчість якого надихають український народ до боротьби за правду й свободу.

Хлопці груп К-13 і О-11 підготували маленький проєкт.

Відкривайте для себе Шевченка як пророка, мандрівника, співака, модного сучасного естета, добру та щиру людину, закохану в прекрасне.

Викладач Оксана Довга

З нагоди 210-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у нашому коледжі відбулись Шевченківські читання. Студенти груп П-782-12, Ф-786-11 та викладач Віталіна Коляда читали і декламували улюблені вірші з Кобзаря, коментували їх та ділились своїми враженнями від прочитаних поезій.

Сьогодні, як ніколи, ми бачимо і відчуваємо велику і пророчу силу творів нашого великого генія, які органічно злилися з нашим нескореним народом і дають наснагу у жорстокій боротьбі за існування української нації.

https://youtube.com/shorts/N5NXYCG5ogw?si=e1k6fkIkdlbIlr8U