Онлайн зустріч з фахівцем з обслуговування клієнтів ПриватБанку Ржоткевич Анастасією в рамках Всесвітнього тижня грошей

19 березня 2024р. в рамках Всесвітнього тижня грошей для здобувачів освіти груп Ф31, Ф21, Е31 та викладачами ВК спеціальностей 051 Економіка та 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок була організована онлайн зустріч з фахівцем з обслуговування клієнтів ПриватБанку Ржоткевич Анастасією. Метою заходу є особиста комунікація здобувачів з майбутніми роботодавцями, адже це дає можливість чітко розставити цілі і пріоритети майбутньої професії та зрозуміти, які знання мають попит на ринку праці.

Під час зустрічі представниця банківської установи презентувала можливості, організаційну структуру, історію та основні напрямки діяльності ПриватБанку, а також цінності, які вони прагнуть втілювати. Був проведений цікавий тренінг на тему: "Як витрачати та грамотно заощаджувати".

Також модератор розповіла про можливості стажування та подальшого працевлаштування випускників та про перспективи кар’єрного зростання, можливість проходження виробничої практики здобувачами освіти спеціальності 072 та 051!

Зустріч пройшла цікаво, здобувачі отримали вичерпні компетентні відповіді на свої запитання.

Дякуємо представниці банку за змістовну та корисну інформацію, а також за створення додаткових можливостей для здобувачів коледжу щодо розвитку та набуття практичних компетентностей!