Роль інформаційних технологій у післявоєнній відбудові України

27 березня 2024 року студенти коледжу долучилися до круглого столу з теми «Роль інформаційних технологій у післявоєнній відбудові України». Захід пройшов в рамках XV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти».

Спікерами на заході були: Спікери: ГНАТЮК Сергій, д.т.н., професор, декан ФКНТ; ОХРІМЕНКО Тетяна, к.т.н., старший дослідник, заступник декана з наукової роботи ФКНТ; ВОВНА Олександр, д.т.н., професор, професор кафедри комп’ютерних систем та мереж ФКНТ; АРТАМОНОВ Євген, к.т.н., доцент, доцент кафедри комп’ютеризованих систем управління ФКНТ; РЯБЧУК Наталія, завідувач відділення Ком’ютерної інженерії та кібербезпеки, викладач вищої категорії ВСП «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування НАУ».

Питання, що обговорювались: «ІТ як рушійна сила перемоги та повоєнного відновлення України»; «Технологічні тренди в галузі інформаційних технологій»; «Розробка та дослідження кіберфізичних систем дистанційної ідентифікації вибухових речовин для розмінування території України»; «Можливості використання ресурсів студентських науково-технічних гуртків у закладі вищої освіти в післявоєнній відбудові України»; «IT освіта в повоєнний час».