В ВСП "Київський фаховий коледж комп`ютерних технологій та економіки" НАУ було проведено об'єктове тренування з цивільного захисту з елементами пожежогасіння

На вимогу Кодексу цивільного захисту України, Постанови КМУ від 26.06.2013 р. № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», з метою злагодженого виводу людей з приміщення Відокремленого структурного підрозділу «Київський фаховий коледж комп'ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету» у разі виникнення надзвичайної ситуації до 1 квітня визначена робоча комісія перевірила та скорегувала план евакуації працівників закладу освіти та здобувачів освіти у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, схему організації зв'язку та оповіщення.

5 квітня 2024 року в ВСП "Київський фаховий коледж комп`ютерних технологій та економіки" НАУ було проведено об'єктове тренування з цивільного захисту з елементами пожежогасіння. Після об’яви про учбову пожежну небезпеку працівники та здобувачі освіти організовано покинули приміщення коледжу. На заздалегідь підготовленому навчальному місці працівниками коледжу було відпрацьовано вміння користування вогнегасниками різних модифікацій. Проведені навчання показали здатність колективу коледжу на належному рівні вирішувати завдань цивільного захисту.

В радіовузлі. Оголошення навчальної тривоги

Момент евакуації. Коридори коледжу

До евакуаційного виходу

Працівники коледжу до бою з вогнем підготовлені

Успішний фінал

Успішне завершення навчання