Результати конкурсу педагогічної майстерності на кращу методичну розробку з дисциплін біології та хімії «Актуальні питання методики викладання хімії та біології в умовах змішаного навчання в ЗФПО»

На фоні постійних змін у сфері освіти та впровадження сучасних технологій навчання, 3.04.2024 р. було проведено конкурс педагогічної майстерності на кращу методичну розробку з дисциплін біології та хімії "Актуальні питання методики викладання хімії та біології в умовах змішаного навчання в ЗФПО" серед викладачів закладів фахової передвищої освіти м. Києва, який відображає значущість і потребу у пошуку новаторських підходів до навчання.

Цей конкурс, організований з метою сприяння вдосконаленню методичної бази викладання хімії та біології в умовах сучасного освітнього середовища, привернув увагу багатьох педагогів, які прагнуть поєднати традиційні підходи з інноваційними методиками.

Ця подія відкриває шлях для обміну досвідом та впровадження інновацій у навчальні програми, сприяючи таким чином підвищенню якості навчання студентів у галузі біології та хімії.

Поза конкурсом представлена робота – доповідь з презентацією Портної М.Г., методиста, відмінника освіти, викладача хімії ВСП «Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету». Тема роботи: «Навчальне заняття як організація освітньої діяльності за кризових умов», яка була високо оцінена журі і викладачами ЗФПО м. Києва.

alt : Конкурс педагогічної майстерності «Актуальні питання методики викладання хімії та біології в умовах змішаного навчання в ЗФПО»