День професій в НАУ з ННІНО

10 квітня 2024 року в Національному авіаційному університеті відбувся День професій до якого доєдналися студенти ВСП «Київський фаховий коледж комп’ютерних технологій та економіки НАУ».

Організатори – Навчально-науковий інститут розвитку освіти спільно з Навчально-науковим інститутом неперервної освіти НАУ.

Спікери онлайн-заходу: Дейнега Ірина, заступник директора ННІНО НАУ, к.і.н., професор кафедри публічного управління та адміністрування; Панасюк Ірина, заступник завідувача кафедри управління людським фактором ННІНО НАУ, гарант освітньо-професійної програми «Управління інноваційною діяльністю», к.е.н.; Кожина Алла, в.о. завідувача кафедри публічного управління та адміністрування ННІНО НАУ, д.н.держ.упр., доцент; Остапенко Тетяна, в.о. завідувача кафедри технологій управління ННІНО НАУ, д.е.н., професор; Міньковська Анастасія, голова студентської ради ННІНО НАУ.

Учасники заходу познайомились із діяльністю Навчально-наукового інституту неперервної освіти, із напрямками кафедр і центрів, які функціонують на базі інституту, із спеціальностями, актуальними професіями та інноваціями для майбутніх абітурієнтів.

ННІНО НАУ відповідає сучасним запитам суспільства й працює на випередження, маючи у своєму складі 3 кафедри з інноваційними програмами управлінського спрямування і широкий спектр сучасних і актуальних тематик курсової підготовки, які представлені 5-ма науково-консультаційними центрами. Студенти інституту з перших днів університетського життя залучаються до активної наукової діяльності у «Школі молодого публічного управлінця» та у науковому гуртку «Синергія», де розглядаються актуальні питання сучасного державотворення, публічного управління, психології та педагогічних методик.

Модератор заходу – Петровська Тетяна, к.пед.н., директор Центру допрофесійної підготовки та обдарованої учнівської молоді ННІРО НАУ, розповіла про переваги НАУ і запросила до участі у Круглому столі «Розширення компетенцій студентів шляхом співпраці зі стейкхолдерами», який відбудеться 26 квітня в рамках міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – 2024».

ННІНО НАУ запрошує до навчання в НАУ! Бажаємо всім учасникам Дня професій високих успіхів, удосконалення знань, здійснення найкращих планів і мрій!

Слава українському народу!

Національний авіаційний університет запрошує до зустрічі!

https://bit.ly/2MNOudK

E-mail: pk@nau.edu.ua, iro@npp.nau.edu.ua

сайт НАУ: https://nau.edu.ua/

сайт ННІРО: http://iro.nau.edu.ua