Засідання «Педагогічної майстерні» на тему організації дистанційного навчання

Війна в Україні спричинила суттєві зміни в освітній системі, зокрема й перехід на дистанційне навчання, що потребує від викладачів пошуків нових організаційних підходів до забезпечення якості процесу здобуття освіти.

24 квітня 2024 року темі організації дистанційного навчання було присвячене засідання «Педагогічної майстерні», модератором якого був Анатолій Шевченко - викладач суспільних дисциплін.

Під час презентації на тему: «Дистанційне навчання: результативність вивчення дисципліни з урахуванням її специфіки» Анатолій Борисович акцентував увагу на формах і методах викладання дисциплін гуманітарного та фахових циклів. Учасники заходу мали можливість не тільки ознайомитися з досвідом викладача, але й порушити дискусійні питання, зокрема про пріоритетність форм і методів дистанційного навчання, можливість його оптимізації.

Дистанційне навчання може бути ефективним способом здобуття освіти навіть за умов воєнного стану в разі використання ефективних методів та ресурсів, систематичного педагогічного супроводу здобувачів освіти.

alt : Презентація