Заняття з домедичної допомоги у групі К-774-12

В умовах воєнного стану варто бути готовим до всього, навіть якщо ви цивільна особа. Прості речі рятують життя. А чітке розуміння алгоритму дій допоможе взяти себе в руки в екстреній ситуації та надати першу допомогу постраждалому. Тож 17 квітня відбулось навчання з домедичної допомоги студентів групи К-774-12. Студенти вивчили на перших хвилинах заняття основне правило: найважливіше правило будь-якої допомоги - збереження власного життя. Це означає, що якщо ви не є впевненими у власній безпеці, ви не розпочинаєте надання допомоги.

Домедична допомога — це найпростіші невідкладні медичні дії, що виконуються безпосередньо на місці пригоди терміново після травми. Зазвичай, вона надається не медичними працівниками, а особами, що на момент пригоди знаходяться поруч, безпосередньо на місці пригоди або поблизу від постраждалого. В цьому контексті ми говоримо про серцево-легеневу реанімацію, зупинку кровотечі, допомогу при інсульті, переохолодженні, опіках, удавленні, втраті свідомості тощо.

Студенти активно взяли участь у практичних вправах та симуляціях ситуацій, що вимагають невідкладної медичної допомоги. Навички, отримані під час тренінгу, є важливим доповненням до основних медичних знань студентів та підготовкою до можливого втручання у надзвичайних ситуаціях.