З 22 до 26.04. 2024 року у коледжі проходив Тиждень комісії природничих дисциплін, мета якого - поглиблення знань з предметів та дисциплін природничого циклу, активізація інтелектуальних можливостей та творчих здібностей здобувачів освіти, залучення їх до науково-пошукової діяльності; формування загальноосвітніх і фахових компетентностей, виховання активної життєвої позиції студентської молоді. У заходах, організованих з нагоди Тижня комісії природничих дисциплін, взяли участь більше 250 здобувачів освіти І, ІІ та ІІІ курсів.
22 квітня з нагоди Всеукраїнського Дня довкілля Наталія Щербак, викладач хімії та біології, провела семінар на тему: «Зроби свій внесок у спільну справу захисту довкілля». У семінарі взяли участь 57 здобувачів освіти груп Р-11 та БПЛА-11.
24 квітня відбулась науково-практична конференція на тему: «Вплив антропогенних факторів на здоров’я українців», організована Інною Бураченковою, викладачем хімії та біології. Надходження в довкілля різноманітних хімічних речовин, біологічних агентів, фізичного випромінювання істотно впливають на здоров’я населення України. Увагу учасників конференції привернули доповіді студентів Тімура Мірошнікова «Вплив мутацій на здоров’я людини» (група П-12), Артема Петюха «Біологічна зброя, її вплив на здоров’я і життя людей» (група А-11 ), Вікторії Рисаченко «;Ядерна зброя та її небезпека» (група К-12 ), Вікторії Дзьоман «Хімічна зброя, як небезпечний фактор для здоров’я і життя» (група К-12), Романа Філоненка «Слабкості або шкідливі звички, їх негативний вплив».
24 квітня відбулося засідання круглого столу на тему: «Реальні та уявні спостереження в фізиці та їх аналіз». Здобувачі освіти І,ІІ,ІІІ курсів презентували роботи, підготовлені під керівництвом викладачів фізики -Людмили Ганненко, Лесі Порнякової, Любові Толочко, Федора Познанського. Всі присутні із захопленням поринули в розмаїтий світ фізики. Організатори засідання круглого столу мали на меті обговорення таких проблем: розвиток у здобувачів освіти вміння свідомо користуватися інформацією при вирішенні проблемних ситуацій; розуміння проявів знань фізики в природі та їх використання в техніці; робота в малих групах за самостійно обраною темою; сприйняття інформації та вміння ставити питання. Увагу учасників засідання круглого столу привернули доповіді Романа Філоненка «Історія одного слідства. Бурштин» та «Способи збереження інформації» (група П12), Микити Деркача «Випробування макетів та дослідних зразків – висновки для майбутнього проєктування» (група К11), Вадима Карачевцева «Еволюція джерел світла» (група К31), Максима Купки «Матрицеві індикатори зображень» (група К22), Олексія Дудова «Чому літаки літають?» (група П12), Богдана Лісовського та Нікіти Потопальського «Еволюція робототехніки» (група П12), Маркіяна Заводова «Надпровідність металів» (група П14), Єгора Дем’янова «Штучний інтелект» (група П14), Івана Шейко «Розумні контактні лінзи» (група П14), Єгора Кудрявцева «Нобелівські лауреати» (група Р21), Кирила Лашуна «Види БПЛА» (група Р21).
25 квітня відбулась науково - практична конференція з географії «Географічний калейдоскоп», організована Вікторією Хоменко, викладачем географії та біології. Пізнавальні відеопроєкти та презентації щодо світу географії (епоха мандрів, утворення і крах політичних систем, етно-культурні складові країн, туристичні путівники по країнах світу та регіонах України) презентували здобувачі освіти груп П-11 та Е-11 (Софія Числова, Крістіна Ворона, Анастасія Білоброва, Олександр Мережа, Роман Петровський, Михайло Дикий, Дар’я Спицька, Діана Кочетова, Дмитро Каплієнко, Владислав Яременко).
26 квітня відбулась науково - практична конференція на тему «Сучасні виклики: екологічний стан України», організована Маргаритою Портною, викладачем хімії та біології, головою ЦК природничих дисциплін. У конференції взяли участь близько 90 здобувачів освіти. 26 квітня 1986 року стало чорною сторінкою в історії України. аварія на ЧАЕС є найбільшою техногенно-екологічною катастрофою за всю історію ядерної енергетики. 38 років, що минули після трагедії, зберегли пам'ять про жертви катастрофи, про мужність і героїзм ліквідаторів. Увагу учасників конференції привернули виступи здобувачів освіти Олексія Надточія «Причини аварії на ЧАЕС» та Софії Редько «Наслідки аварії на ЧАЕС». Моніторинг екологічного стану довкілля, зроблений учасниками конференції мав на меті оцінити екологічний стан всіх регіонів України, зробити висновки про безпеку проживання на відповідних територіях в сучасних реаліях війни. Особливу зацікавленість учасники конференції виявили до досліджень здобувачів освіти Анастасії Крищенко та Ростислава Острицького «Екологічний стан міста Києва» (група П-21), Дар’ї Дементьєвої та Мілани Кучменко «Екологічний стан Київської області» (група П-21), Анни Малєєвої «Екологічний стан Харківської області» (група П-21), Павла Олексієнка «Екологічний стан Запорізької області» (група П-21), Володимира Музири «Екологічний стан Одеської області» (група П-24).
Висловлюємо вдячність організаторам та всім учасникам Тижня комісії природничих дисциплін.
Copyright © 2013 - All Rights Reserved - ST
02099, Київ, Бориспільська, 5
krmknau@gmail.com
(044)566-01-88