ХХІV Всеукраїнський конкурс дослідницьких і творчих робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського

Український центр вивчення історії Голокосту традиційно провів серед учнів середніх загальноосвітніх закладів України ХХІV Всеукраїнський конкурс дослідницьких і творчих робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського (2023-2024 навчальний рік). На фінал конкурсу була відібрана робота студентки групи П-783-13 Рєгіни Старовецької – лепбук «Бабин Яр».

В цьому журналі (лепбуці) зібрано інформацію про події у Бабиному Яру – причини, етапи розстрілів, спроби нацистів приховати злочин. Вміщено слова однієї з вцілілих очевидців трагедії, а також показані фотографії жертв Голокосту. Окрема сторінка присвячена Праведникам світу – людям, які незважаючи на небезпеку, рятували життя євреям.

Рецензенти відзначили, що форма подачі матеріалу Рєгіни для конкурсу є новинкою та зауважили, що конкурсантка глибоко проникла у тему трагедії Бабиного Яру, дуже якісно та презентабельно подала інформацію. Робота Рєгіни була допущена до захисту у фінальній частині конкурсу, що пройшов 12-13 травня 2024 року.

Рєгіна Старовецька стала лауреатом просвітницької секції ХХІV Всеукраїнський конкурс дослідницьких і творчих робіт «Історія і уроки Голокосту» ім. І. Б. Медвинського.

Науковий керівник – Оксана БАЧИШ, викладач суспільних дисциплін.