Студенти ВСП "Київський фаховий коледж комп'ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету" взяли участь у творчій зустрічі з Юлею Петренко

17 травня, в п’ятницю, о 14:30 студенти ВСП "Київський фаховий коледж комп'ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету" колективно відвідали Культурно-мистецький центр Дарницького району за адресою вулиця Сімферопольська, 3/2.

О 15:00 у Культурно-мистецькому центрі відбулась творча зустріч з Юлею Петренко, членкинею Національної спілки художників України, відмінницею Освіти України та керівником гуртка "Академія Олівця". Студенти мали можливість не лише ознайомитися з творчістю відомої художниці, а й поспілкуватися з нею особисто, дізнатися про її шлях до успіху та отримати натхнення для власних творчих пошуків.

Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері, залишивши приємні враження та нові знання для майбутніх фахівців комп'ютерних технологій та економіки. Подібні заходи сприяють розвитку культурного рівня студентів та їх всебічному розвитку.