Вітаємо наших переможців XXІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з інформатики

У травні 2024 року підбито підсумки XXІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» з інформатики, в якій взяли участь здобувачі освіти групи Д-21 спеціальності 186 Видавництво та поліграфія ВСП «Київський фаховий коледж комп’ютерних технологій і економіки Національного авіаційного університету» під керівництвом викладача Макаренко Марини Борисівни.

Інтернет-олімпіада «На Урок» є інтелектуальним змаганням здобувачів освіти, де використовуються передові інформаційні та телекомунікаційні технології та для всіх учасників створюються рівні можливості для підтвердження й удосконалення здобутих знань.

Учасники інтернет-олімпіади від ВСП «Київський фаховий коледж комп’ютерних технологій і економіки Національного авіаційного університету» продемонстрували високий рівень своїх знань, а саме: Сіренко Валерія отримала диплом переможця І ступеня; Миронова Анастасія, Пузан Анна, Сагатюк Данило – дипломи переможців ІІ ступеня; Григоришен Владислав, Клименко Олександра, Манжула Єгор, Первак Вероніка, Перевертун Аліна – дипломи переможців ІІІ ступеня.

Отримали сертифікати про участь такі студенти: Григораш Сергій, Куклінська Софія, Підгайний Олександр, Романенко Олександр, Скугарова Вікторія, Шестаков Олександр.

Щиро вітаємо всіх переможців та учасників олімпіади! Пишаємось вашою ерудицією, наполегливістю на шляху до знань й талановитістю! Бажаємо успіхів у навчанні, майбутніх творчих досягнень і омріяних перемог!

Вітаємо весь педагогічний колектив з поповненням інтелектуальних здобутків в історії коледжу, бо за кожною перемогою кожного здобувача освіти стоїть активна, послідовна, методична, творча та наполеглива праця кожного викладача.

Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчання та участі в олімпіадах!