Здобувачі освіти відділення «Економіка, автоматизація та машинобудування" зустрілися зі стейкхолдерами-представниками АТ «Sense Bank»

30 травня 2024р. відбулася онлайн-зустріч здобувачів освіти гр. Ф-31 та Е-31 відділення «Економіка, автоматизація та машинобудування" ( завідувач Анастасія Аржанцева), викладачів випускової комісії спеціальностей 051 «Економіка» та 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» з стейкхолдерами-представниками АТ «Sense Bank» Ольгою Мотрук, керівником відділу внутрішніх комунікацій та розвитку бренду роботодавця АТ «Sense Bank», Оксаною Данилюк, фахівцем відділу залучення талантів, Мариною Коптило, керівником групи відділу клієнтського сервісу в цифрових каналах.

Зустріч була присвячена пошуку нових можливостей, обговорили питання пошуку першого місця роботи та особливості цього процесу. Фахівці поділилися досвідом рекрутингу та етапами будівництва кар’єри. Марина Коптило, керівник групи відділу клієнтського сервісу в цифрових каналах, виступила з лекцією про хайп.

Майбутні економісти та фінансисти виявили зацікавленість даною інформацією, можливістю після здобуття фахової передвищої освіти обійняти посаду в одній з найпрестижніших фінансових установ країни.