Студенти коледжу відвідали виробничо-логістичний комплекс ТОВ “КАМОЦЦІ”

Співпраця зі стейкхолдерами є важливою складовою діяльності коледжу, адже допомагає підвищити якість надання освітніх послуг, рівень фахової підготовки здобувачів освіти; надає майбутнім спеціалістам можливість працевлаштування та реалізації на ринку праці; зміцнює зв'язки учасників освітнього процесу з роботодавцями.

30 травня 2024 року студенти спеціальності “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології” разом з директором коледжу Юрієм Зіатдіновим, заступником директора з навчально-виробничої роботи Василем Михалевичем, викладачами випускової комісії “Галузеве машинобудування”/ “Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології” Андрієм Сороченком та Іриною Полющенко відвідали виробничо-логістичний комплекс ТОВ “КАМОЦЦІ”.

Метою відвідування виробничого комплексу було ознайомлення з процесом виробництва; зокрема, студенти побачити, як можуть використовуватися сформовані навички та здобуті в коледжі знання, збагнули важливість співпраці між різними структурними підрозділами виробництва тощо.

Під час екскурсії на підприємство студенти мали можливість ознайомитися також з особливостями виконання замовлення для європейських виробництв; побачити, яким чином виконується тестування виробів компанії; ознайомитися з принципами роботи сучасного обладнання, що функціонує на підприємстві.

Після відвідування виробничо-логістичного комплексу ТОВ “КАМОЦЦІ” студенти виявили бажання працювати на підприємстві під час канікул. Керівництво компанії підтримує цю ініціативу і пропонує укладання тристоронньогого договору вже від 01.07.2024 р.