Педагогічний Оскар-2024

Цьогоріч викладачі нашого коледжу вперше брали участь в одному з найпрестижніших вітчизняних конкурсів для освітян – «Педагогічний Оскар-2024», що проводиться з метою вивчення та поширення інноваційних педагогічних практик, сприяння професійному розвитку викладачів; створення необхідних умов для розвитку творчого потенціалу педагогічних колективів закладів фахової передвищої освіти в цілому. Конкурс проводить Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» за наукового супроводу Національної академії педагогічних наук України.

На розгляд журі в січні-березні 2024 р. було подано близько 3 тисяч робіт, що відображають різні напрями освітньої діяльності як певного закладу освіти, так і окремих педагогічних працівників різних регіонів України.

Наш коледж представляли такі конкурсні роботи: інтерактивний навчальний посібник «Вища математика. Розділ 1: Лінійна алгебра» (Артем Чуйков, Тетяна Курінна, Оксана Шевченко, викладачі математичних дисциплін) та «Українська мова за професійним спрямуванням: Навчальний практикум (спеціальність 186 Видавництво та поліграфія)» (Алла Кабаненко, викладач філологічних дисциплін).

Сподіваємося, що надалі науково-педагогічні працівники коледжу підтримають ініціативу участі вже в конкурсі «Педагогічний Оскар-2025» й так само гідно, на високому рівні представлять ВСП «Київський фаховий коледж комп’ютерних технологій та економіки НАУ».