Засідання гуртка "Академія Лідера"

17 червня відбулося чергове засідання гуртка "Академія Лідера" під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Віолетти Бєловол. До заходу приєдналися практичний психолог Тетяна Андрусенко та викладач Леся Карачун, що зробило зустріч ще більш насиченою та цікавою.

Засідання складалося з трьох блоків, кожен з яких сприяв розвитку різних навичок учасників.

На початку студенти брали участь у грі в асоціації по кольорам, де кожен мав дати характеристику іншому, використовуючи кольорові асоціації. Ця вправа допомогла учасникам краще відкрити себе та дізнатися більше про своїх однокурсників. Крім того, обравши свій улюблений колір, студенти написали свої подяки та побажання на наступний рік на плакаті.

Другий блок засідання був присвячений написанню сценарію книги на основі курсів Literary Assemblies. Використовуючи графічні картки із зображеннями людей для точнішого представлення персонажів, студенти разом із викладачами створювали свої власні сюжети. Вони розподілилися на групи за жанрами книг: романтика, детектив, комедія та драма. Ця діяльність надзвичайно захопила учасників, дозволивши їм проявити творчі здібності, уяву та вміння працювати в команді.

Завершилось засідання спільною грою у Мафію. Ця гра сприяє розвитку логічного мислення, вміння аналізувати ситуації, читати невербальні знаки та працювати в команді. Крім того, гра допомогла студентам удосконалити свої комунікативні навички та вміння приймати рішення в умовах обмеженої інформації.

Усі учасники з ентузіазмом провели час разом, відкриваючи для себе нові знання та вдосконалюючи свої навички у дружній і творчій атмосфері.