Кваліфікаційний іспит студентів спеціальності 051 Економіка та 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

Вітаємо здобувачів фахової передвищої освіти з успішним складанням кваліфікаційного іспиту спеціальності 051 Економіка та 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок.

25 та 27 червня 2024 року у ВСП «КФККТЕ НАУ» відбулася атестація здобувачів фахової передвищої освіти спеціальності 051 Економіка та 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок у формі кваліфікаційного іспиту. Підсумкові результати здобувачів - це свідчення наполегливої праці, ґрунтовних знань та прагнення до самовдосконалення. Цей тріумф став можливим завдяки не лише старанням талановитих студентів, але й самовідданій праці викладачів випускової комісії. Наші здобувачі продемонстрували високий рівень підготовки, ґрунтовні знання, компетентності та вміння застосовувати їх на практиці. Випускники не лише здобули якісну освіту, але й отримали міцний фундамент для успішної подальшої кар'єри.

Завдання на іспит передбачало тестовий контроль теоретичних знань та практичні ситуаційні задачі на білет з фахових освітніх компонентів.

З впевненістю можна сказати, що в Україні підростає нова формація фахівців, які об’єктивно оцінюють економічні процеси, що відбуваються в суспільстві, та розуміють сутність і тенденції розвитку фінансових відносин і їх особливостей у сфері економіки, фінансів, банківської справи та страхування. Бажаємо нашим випускникам мирного неба у незалежній, самостійній Україні, успіхів у професійній самореалізації, особистого щастя!