День пам’яті, або День перемир'я, відзначається 11 листопада і має на меті вшанування загиблих у Першій світовій війні. Саме цього дня у 1918 році о 11:00 ранку було підписано перемир’я між країнами Антанти та Німеччиною, що завершило кровопролитні бої. Україна й українці успішно інтегруються в європейські традиції історичної пам'яті. За своїм значенням для історії України та політики пам'яті цей день не менш вагомий, ніж 8 травня і дні пам'яті жертв Голокосту та Голодомору. Адже серед 10 млн. людських жертв – близько 1,5 млн. українців.
Тому 11 та 12 листопада викладачі ЦК СЕД провели челендж, присвячений 106 річниці завершення Першої світової війни. Студенти актуалізували свої знання про події Великої війни, акцентували увагу на становище різних верств населення – мобілізованих солдат на фронти ворогуючих таборів, військовополонених, біженців, на роль жінок на воюючих та дипломатичних фронтах.
День пам'яті нагадує кожному про важливість збереження миру та подолання конфліктів дипломатичним шляхом. Для багатьох людей цей день є нагодою зупинитися, поміркувати над жертвами, які були принесені заради майбутнього, і висловити вдячність усім, хто боровся за мир.
У челенджі взяли участь: Валентина ДУДНИК, Ірина ІЗОТОВА, Тетяна БАЗИЛЬЧУК, Оксана БАЧИШ.
Copyright © 2013 - All Rights Reserved - ST
02099, Київ, Бориспільська, 5
krmknau@gmail.com
(044)566-01-88