Тиждень випускової циклової комісії автоматизації, робототехніки та машинобудування

Протягом 7-11 квітня 2025 року в Київському фаховому коледжі комп’ютерних технологій та економіки державного некомерційного підприємства Державний університет «Київський авіаційний інститут» проходив тиждень випускової циклової комісії автоматизації, робототехніки та машинобудування.

Спільна мета запланованих заходів – поглибити знання, сприяти інтелектуальному і професійному розвитку здобувачів освіти, реалізувати їх творчий потенціал, створити умови для його розвитку.

Викладачі випускової циклової комісії впродовж тижня організували та провели ряд пізнавальних, навчальних і виховних заходів.

Були запрошені роботодавці ТОВ «Камоцці» та ТОВ «Вентс».

7 квітня 2025 року, під керівництвом викладача Андрія СОРОЧЕНКО, на платформі Google Meet серед здобувачів освіти спеціальності «Галузеве машинобудування» відбувся конкурс презентацій на тему «Моя майбутня професія».

Студенти виявили великий інтерес до своєї майбутньої професії. Продемонстрували свої тематичні презентації, щодо бажання працювати в авіаційній та автомобільній промисловості. Цей конкурс дав можливість учасникам донести свої ідеї та бажання, що можуть стати визначальними в професійному середовищі.

Щоб визначити переможців журі, у складі викладачів комісії та представника роботодавців, оцінювали виступи за змістовністю, наочністю та креативністю презентацій, вміння презентувати свою роботу. Перемогу здобув студент 3-го курсу Халабуда Данила.

8 квітня 2025 року на базі навчальних механічних майстерень коледжу, під керівництвом викладача Юрія КАЗАНЦЕВА відбувся конкурс «Кращий за фахом - слюсар». Участь взяли здобувачі освіти спеціальностей «Галузеве машинобудування», «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка». Метою конкурсу було удосконалення практичних навичок та підвищення рівня професійної підготовки здобувачів фахової передвищої освіти.

За роботою конкурсантів спостерігало журі, до складу якого ввійшли викладачі випускової комісії та роботодавці ТОВ «Камоцці». Журі відзначили високу майстерність, професіоналізм, упевненість у роботі конкурсантів.

Перше місце зайняв - Гринчук Богдан (група А-21), друге місце - Швиденко Святослав (група О-21), третє місце - Філоненко Антон (група А-21).

9 квітня 2025 року, під керівництвом викладачів Ірини СПИС, Андрія Сороченко та Володимира Зеленко, на платформі Google Meet були проведені конкурси з комп’ютерної графіки «Краща 2D графіка» та «Краща 3D графіка» серед здобувачів освіти. До конкурсів також були запрошені здобувачі освіти навчальних закладів міста Києва: Київський механіко-технологічний фаховий коледж, Київський електромеханічний фаховий коледж та Фаховий коледж інформаційних систем і технологій «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана».

Членами журі було зазначено, що роботи учасників були сильні, технічно складні та безумовно талановиті. Роботи були виконані з використанням програм AutoCAD, Компас, Fusion 360, FreeCAD. Переможцями стали:

в конкурсі «Краща 2D графіка»
- 1 місце – Ігор Германюк, студент групи А-21;
- 2 місце – Анастасія Юрчук, студентка групи А-21 та Іван Горюк, студент групи О-21.

в конкурсі «Краща 3D графіка»
- 1 місце – Артем Антропов, студент групи О-41;
- 2 місце – Сергій Пірковський та Михайло Бабченко, студенти групи О-31, Михайло Коза, студент групи О-41.

10 квітня 2025р. був проведений «Конкурс з кібернетики» серед студентів 2-4 курсів навчання. Конкурс було проведено на базі коледжу в лабораторії «Автоматизації та приводів технологічного обладнання», студенти виконували завдання на стендах з системами ARDUINO.

Під час проведення конкурсу завдання оцінювалися з за такими критеріями: технічна правильність зібраної схеми, швидкість збірки; правильність постановки задачі для ШІ; креативність виконання; презентація проєкту.

Студенти показали високий рівень підготовки, глибокі знання технологічної частини, нестандартні підходи до розв'язання поставлених задач.

За результатами оцінювання журі, призові місця зайняли:
1 Юрчук Анастасія – 23 бали. Група А-21;
2 Космінський Іван – 22 бали. Група А-21;
3 Воронков Дмитро – 19 балів. Група А-31.

Отже, пріоритетним завданням випускової циклової комісії є підготовка висококваліфікованих фахівців своєї справи. Головна мета роботи випускової циклової комісії полягає у підвищенні успішності здобувачів освіти та поліпшенні якості фахової підготовки майбутніх спеціалістів, здатних працювати у нових реаліях сьогодення. Віримо, що у найближчий час на підприємства нашого регіону прийдуть гідні професіонали, що стануть до відбудови держави.

Дякуємо всім учасникам, які долучилися до організації та проведення заходів тижня випускової циклової комісії автоматизації, робототехніки та машинобудування.

Викладачі ВЦК АРМ