![](images/trening/21.02/123.jpg)
21.02.18 відбулася зустріч з доктором технічних наук професором кафедри систем управління літальними апаратами НАУ Гаєвим Є.О. і старшим викладачем кафедри Вороновим С.І. Метою зустрічі було налагодження навчальних зв’язків між коледжем та університетом, надання фахової інформації з метою поглиблення знань студентів спеціальності “Автоматизація і комп’ютерно-інтегровані технології “. На початку зустрічі студенти показали презентацію на тему “Автоматизація очима студентів 1 курсу”.
![](images/trening/21.02/124.jpg)
Професор Гаєв Є.О. продемонстрував створення моделі в програмі Matlab. Студенти 4 курсу разом з Євгеном Олександровичем мали можливість створити динамічний об’єкт.
![](images/trening/21.02/125.jpg)
Старший викладач Воронов С.І. представив програму для керування літаючими апаратами
![](images/trening/21.02/126.jpg)
Доповіді лекторів були сприйняті студентами з великою увагою та зацікавленістю.
![](images/trening/21.02/127.jpg)
По закінченню лекції відбувся обмін думками щодо подальшої співпраці між коледжем та університетом.
![](images/trening/21.02/128.jpg)