Вітаємо!
переможців збірної команди з шахів Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету , які в Спартакіаді серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації міста Києва здобули перемогу:
І місце чоловіки,
ІІ місце жінки.
В рамках спартакіади серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації міста Києва 20.02.2018-21.02.2018 року проведені змагання з шахів
В змаганнях з шахів серед дівчат взяли участь студентки Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету, Київського коледжу легкої промисловості, Київського оптико-механічного коледжу імені Т.Шевченка, Київського транспортно - технологічного коледжу, Київського геологорозвідувального коледжу імені Т.Шевченка, коледж Київського національного університету технологій та дизайну, Київського коледжу інженерії та управління, Київського міського медичного коледжу, Київського коледжу морського і річкового флоту, Київський професійно-педагогічний коледж ім. В.П.Макаренка
![](images/фіз-ра/Ціпоренко.Я/chess/321.jpg)
Це наше досягнення!
![](images/фіз-ра/Ціпоренко.Я/chess/322.jpg)
Перша перемога!
![](images/фіз-ра/Ціпоренко.Я/chess/323.jpg)
![](images/фіз-ра/Ціпоренко.Я/chess/324.jpg)
Фінальна гра!
![](images/фіз-ра/Ціпоренко.Я/chess/325.jpg)
Вітаємо!
![](images/фіз-ра/Ціпоренко.Я/chess/326.jpg)
Перемогу здобули дівчата славетного Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ, це наша гордість:
Семененко Анна Віталіївна Ф-697-11
Семененко Дарія Юріївна Д-676-11
Авраменко Марія Олександрівна К-661-21
В змаганнях з шахів серед юнаків взяли участь студенти Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету, Київського коледжу легкої промисловості, Київського оптико-механічного коледжу імені Т.Шевченка, Київського транспортно - економічного технікуму, Київського геолого-розвідувального коледжу імені Т.Шевченка, коледж Київського національного університету технологій та дизайну, Київський електро - механічного коледжу,Київського коледжу інженерії та управління, Київського коледжу туризму та готельного господарства, Коледж морського і річкового флоту, Київський професійно-педагогічний коледж ім. В.П.Макаренка, Київський медичний коледж №3, Київський коледж міського господарства,Київський транспортно технологічний коледж, Київський коледж будівництва архітектури та дизайну, Київський коледж зв’язку.
![](images/фіз-ра/Ціпоренко.Я/chess/327.jpg)
Збірна команда юнаків ККТЕ НАУ до змагань з шахів готова!
![](images/фіз-ра/Ціпоренко.Я/chess/328.jpg)
Перша перемога!
![](images/фіз-ра/Ціпоренко.Я/chess/329.jpg)
Ще один крок до перемоги!
![](images/фіз-ра/Ціпоренко.Я/chess/330.jpg)
Крокуємо впевнено до фіналу!
![](images/фіз-ра/Ціпоренко.Я/chess/331.jpg)
![](images/фіз-ра/Ціпоренко.Я/chess/332.jpg)
Наше досягнення!
Перемогу здобули юнаки Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки НАУ:
Кравець Валерій Миколайович Р-670-32
Кравець Максим Миколайович Р-670-32
Компаніенко Гліб Валерійович П-651-41
Представник команди Я.І.Ціпоренко.
22.02.2018р.
Керівник фізичного виховання Я.І.Ціпоренко