25 та 26 вересня 2018 року збірна команда коледжу прийняла участь у військово-патріотичній грі "Патріот".

25 вересня 2018 року - перший етап змагань, який проходив на території Навчально-наукового інституту №3 Національної академії внутрішніх справ.

Збірна команда нашого славетного коледжу

Гідно боролися за перемогу представниці прекрасної половини нашої команди.

Поліна Тонконог (Д-11) виконує вправу стрибки на швидкість на скакалці.

Наші дівчата Анна Оврамець (Ф-11), Настасія Дзюман та Поліна Тонконог (Д-11) приймають участь у конкурсі по стройовій підготовці. Проходження стройовим кроком та виконання стройових прийомів нашою командою визначено як одне з найкращих серед всіх команд.

Поварський дует Інна Мельник (Д-11) та Богдан Харламов (Р-21) чистять картоплю на швидкість та якість. Приглядайтеся дівчата до Богдана, вміє хлопчина чистити картоплю.

Не підвели нашу команду й юнаки.

Неповне розбирання, складання АК-74 та споряджання магазину. Вправу виконують Олексій Бондар (А-21) та Богдан Харламов (Р-21).

А це самі найсильніші з нашої команди.

Владислав Жигайло (Д-11) виконує вправу на перекладині.

Підтягується на перекладині Олександр Рижий (Р-21). Олександр зміг вразити своєю майстерність суддів конкурсу, та й не лише їх. Він підтягнутися 32 рази і зайняв перше місце серед всіх присутніх студентів, які приймали участь у цьому конкурсі.

Олександра особисто нагороджено грамотою від ректора Національної академії внутрішніх справ генерала поліції другого рангу Чернєй В.В. Молодець Олександр, так тримати!

Ось і останній конкурс на першому етапі змагань. Наша команда приймає участь в вікторині на знання історії козацтва, військової справи та спорту.

У перший день змагань наші студенти вибороли почесне ІІІ місце.

26 вересня 2018 року - другий етап змагань, який проходив на території парку "Партизанської Слави". Цей етап передбачав участь нашої команди в грі лазертаг.

Команда нашого коледжу.

Олексій Бондар (А-21) отримав та перевірив боєздатність своєї снайперської гвинтівки. Він готовий до бою.

Богдан Харламов (Р-21) вибрав АКМ. Він також готовий до бою.

І ось почався бій.

Ілля Ромашина (Р-22) летить в наступ.

Знищує умовного противника Андрій Кладько (А-21).

Обід за розкладом, як кажуть в армії. Яка ж смачна ця гречана каша на свіжому повітрі, в лісі та ще й після такого важкого бою. Їжте хлопці на здоров'я та готуйтесь до головного бою. Жага до перемоги і в цей час не дає покою нашим бійцям. Євген Вихренко (Р-22) та Владислав Жигайло (Д-11) дають пропозиції, щодо зміни тактики ведення бою.

Жваве обговорення тактики ведення бою і серед чарівних бійців. Слід сказати про те, що наші дівчата Анна Оврамець (Ф-11), Олександра Побережна (Ф-11) та Настасія Дзюман (Д-11) були найкращими серед всіх дівчат інших команд. Під час бою з умовним противником з Навчально-наукового інституту №3 Національної академії внутрішніх справ, наші дівчата були справжніми бійцями, грали на рівних з юнками, постійно тактично перегравали умовного ворога. Тому не один раз під час бою, присутні на змаганнях були дещо спантеличені "невразливість" чарівних бійців нашої команди та підбадьорювали їх. Відверто можна сказати, що з такими бійцями, як ви, можна йти в розвідку.

За результатами другого етапу змагань наша команда зайняла четверте місце.

А це нагороди нашої збірної команди коледжу за два дні незабутніх, хвилюючих та азартних ігор "Патріот". Юнаки та дівчата команди нашого славетного коледжу - справжні захисники рідної України!

Керівництво коледжу та студентська рада висловлює щиру вдячність студентам коледжу, які прийняли участь у цих змаганнях.