13.11.18. викладач іноземної мови Крещанова С.Л. провела відкритий урок- диспут на тему «Досягнення людства. Дива навколишнього світу», на якому студенти групи П-22, представили свої творчі проекти – презентації, згідно тематики уроку. В процесі заняття відбулось обговорення питань, пов'язаних із досягненнями людської цивілізації, світовими історичними, культурними і природніми пам'ятками. Заняття мало на меті розвинути комунікативні навички і стимулювати у студентів мотивацію до самонавчання.
![](images/Англ/13112018/2.jpg)
![](images/Англ/13112018/3.jpg)