26 жовтня заступник голови студентської ради ККТЕ НАУ в особі Доляновського Гліба підписав меморандум про співпрацю із головою студентського парламенту Кам‘янець-Подільського спеціального навчально- реабілітаційного соціально-економічного коледжу в особі Ковальчука Олександра.

В сучасному технологічному світі просте людське спілкування стає найбільшою цінністю. Тому наш студентський актив взяв за вектор роботи налагодження зв’язків із студентством усієї України, а в майбутньому, можливо, і з нашими країнами-сусідами. Метою співпраці ми вбачаємо спілкування та обмін досвідом із студентами з різних частин України для загального об’єднання в баченні майбутнього нашої держави та майбутнього наших співдружніх професій. На шляху до української мети і прагнення її вступити в Європейський союз треба докласти багато зусиль для подолання деяких питань щодо толерантності до людей з особливими потребами. Тому програму міжрегіонального обміну студентами «Міняймось» ми розпочали з підписання меморандуму із навчальним закладом, де навчаються діти з обмеженими можливостями. Для того щоб студенти нашого коледжу, спілкуючись з цими людьми, навчились бачити перед собою, передусім, цікавих людей, а не хворобу , і могли легко інтегруватися в суспільство людей з обмеженими можливостями та інвалідністю.

Програма обміну студентами із Кам‘янець-Подільським спеціальним навчально-реабілітаційним соціально-економічним коледжем стала одним із аспектів загальноукраїнської програми щодо створення платформи комунікації між молоддю з усіх куточків нашої держави. Кінцевою метою ми вбачаємо подолання відстаней та кордонів, як територіальних так і у спілкуванні між молодими людьми та створення єдиної студентської громади, яка стане рушієм змін у нашій державі.