Наш перший фаховий тренінг

Згідно графіка навчального процесу закінчився термін проходження навчальної практики - фахового тренінгу у студентів групи Е – 673 – 31. Керівники практики – викладачі Гальмакова Н.Б. та Михайлова О.В.

29 листопада 2018 року відбувся відкритий презентаційний захист звітів з практики. Студенти групи Е – 673 – 31 продемонстрували відмінні професійні якості, знання інформаційних технологій, навіть артистичні риси.

Для участі в журі були запрошені студенти групи Е – 696 – 21 ( студенти Рябоконєва А., Боярин Я., Посвящений Я., та Марущак В.) які оцінювали креативність виступів своїх старших колег по спеціальності.

Враження студентів групи Е – 673 – 31 про результати фахового тренінгу ( студентки Когут Ю., Кузьменко І., Криворучко Я. та Цибань А.) :

« На 2-му курсі ми проходили практику на базі комп’ютерної програми PROJECT EXPERT : створили власне підприємство, за три тижні ми розрахували витрати та вийшли на прибуток. Програма все рахувала самостійно, потрібно було лише ввести необхідні дані.

На третьому курсі практика тривала близько місяця, за цей час ми : створили установчі документи для реєстрації підприємств за сучасними стандартами, ознайомилися з Державним класифікатором професій та КВЕДом, розробляли стратегії розвитку підприємств, планували, з якими компаніями ми б співпрацювали для збуту наших відходів задля збереження довкілля. Крім того, аналізували сегменти ринку збуту, наших конкурентів для створення конкурентноспроможної продукції.

Одним з найцікавіших завдань практики було створення інтернет- сторінки власного підприємства та змісту рекламного ролику.

Також ми торкнулись теми психоаналізу на співбесідах. Дослідивши декілька типів особистості, відібрали найкращих кандидатів на майбутні посади. Дослідили декілька видів мотивації праці, для більш продуктивної роботи працівників. У фінальних таблицях ми розрахували прибутки від реалізованої продукції, рентабельність одиниці виробу, обсягу реалізованої продукції та рентабельність самого підприємства».