14 лютого у всьому світі відзначають День Святого Валентина – День закоханих. Це день, коли люди щиро говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. День Святого Валентина – свято приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Головне, щоб цей день був сповнений щирістю почуттів і теплом люблячих сердець. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

В рамках проведення тижня комісії іноземної мови в коледжі комп'ютерних технологій та економіки стало вже доброю традицією святкування Дня закоханих. 12 лютого, напередодні свята, в холі коледжу відбулася тематична презентація «Історія та традиції Дня Святого Валентина». Ведучі ознайомили глядачів із стародавніми легендами і таємницями цього романтичного свята. А потім линула музика… Мелодії саксофону і гітари зачарували присутніх. Також святкову атмосферу створили ліричні пісні та відеофільми з нагоди Дня закоханих. У вестибюлі коледжу транслювалися фільми з циклу «Англійська мозаїка».

Студенти під керівництвом викладачів комісії іноземної мови підготували яскраві стінгазети (постери), присвячені святу. Це додало яскравих барв і створило святковий настрій як студентам, так і викладачам. Циклова комісія іноземних мов дякує всім, хто приймав участь в організації та проведенні тематичної презентації з нагоди Дня Святого Валентина. Особлива вдячність та подяка студентам-учасникам цього заходу:

Білодіду М., група А-11

Бугері М., група К-32

Вівтанцю В., група А-31

Д'яченко І., група Е-11

Згуровський В., група К-32

Коврижних О., група Е-11

Когут Ю., група Е-31

Марущак В., група Е-21