Вітаємо! збірну команду зі стрітболу Київського коледжу комп’ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету , яка 14.02.2019 р. посіла ІІ місце серед студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації міста Києва Сітарського Дмитра Вікторовича П-701-21, Макаренка Олександра Константиновича К-686-33, Дарду Євгена Миколайовича К-687-34 Папенка Антона Андрійовича К-711-11, Борисевіча Михайла Вікторовича П-715-13, Ралко Романа Руслановича Ф-697-21
Парад учасників змагань
![](images/Нов311/1.jpg)
![](images/Нов311/2.jpg)
Команда грає в підгрупі
![](images/Нов311/3.jpg)
Молодці, так тримати!
![](images/Нов311/4.jpg)
Перемога!
Фінальний кидок
![](images/Нов311/5.jpg)
Переможці!
![](images/Нов311/6.jpg)
Нагородження команди ККТЕ НАУ
![](images/Нов311/7.jpg)
![](images/Нов311/8.jpg)
Успіхів Вам та нових перемог!
Представник команди-Ціпоренко Я.І.
Керівник фізичного виховання Ціпоренко Я.І.