19 квітня 2019 року студент нашого коледжу Прудкий Владислав, гр. К-687-34, приймав участь в науково- практичній конференції "My future profession", яка була організована міським методичним об'єднанням викладачів іноземної мови на базі Київського індустріального коледжу КНУБА.

Студенти різних коледжів різних спеціальностей представили тематичні презентації англійською мовою і спробували довести актуальність своєї майбутньої професії та її конкурентоспроможність на ринку праці. Доповідь Прудкого Владислава стосувалася сучасних тенденцій та напрямків розвитку комп'ютерної інженерії, практичного застосування різноманітних комп'ютерних програм. Слайди та фотоматеріали, що супроводжували виступ студента, дозволили детально представити інформацію про специфіку обраної спеціальності і зацікавили присутніх. Технічну підтримку презентації забезпечував студент Денис Писаренко (гр. К-34).

Комісія іноземної мови висловлює щиру подяку Прудкому Владиславу за участь в конференції "My future profession".

Також дякуємо викладачам Ільчишиній Г.С. та Крещановій С.Л. за високий рівень підготовки студентів, які гідно представили наш коледж.