Навчальна практика на ПЕОМ

У рамках проведення Тижня випускової комісії спеціальностей 051 Економіка та 072 Фінанси, банківська справа та страхування 25 квітня 2019 р. проведено традиційний захід: презентація звітів з навчальної практики на ПЕОМ ( керівники практики Гальмакова Н.Б. та Михайлова О.В.).

Студенти групи Е-21 протягом трьох тижнів практики із задоволенням поринули у чарівний світ підприємництва. За цей час за допомогою спеціального програмного забезпечення, а саме програми PROJECT EXPERT, вони створили близько 15 віртуальних виробничих підприємств. Під час розробки асортименту виробів студенти обрали: натуральні газовані соки, розвиваючі іграшки, скейт- лонг-, та пенніборди , сумки, косметичні новинки. Крім того обрано досить складні види виробів: годинники для працівників МНС, дизайнерські освітлювальні прилади, ювелірні вироби зі шпигунською начинкою, меблі-трансформери, сейфи для зброї та смарт-сейфи, та навіть прогулянкові катери і всюдиходи з причепами.

За презентаціями другокурсників із зацікавленістю спостерігали 5 студентів групи Е-11 – члени журі, оцінювали виступи та вчилися у старших, бо наступного року самі будуть проходити таку практику і брати участь у презентації.

На заході були присутні також : заступник директора коледжу з НР к.е.н. Яровий І.М., керівники навчальної практики на ПЕОМ в гр.Ф-21 викладачі Харченко І.Г. та Аржанцева А.М., і студенти групи Ф-21.