26 та 27 червня 2019 року в актовій залі ККТЕ НАУ відбулося урочисте вручення дипломів. Для випускників, їх батьків, друзів, викладачів це – надзвичайний день. Це результат напруженої роботи студентів, колективу коледжу на протязі кількох років навчання в коледжі. І ось вони омріяні дипломи.

Після урочистого відкриття свята Гімном України присутні слухали вітальні слова заступників директора з навчальної роботи Ярового І.М., з навчально-виробничої роботи Михалевича В.М., виховної роботи Масло В.М., завідувачів відділень, кураторів.

Зворушливо звучали слова щирої подяки батьків наших випускників викладачам та адміністрації коледжу за терпіння, належну пофесійну підготовку їх дітей. Від адміністрації коледжу багатьом батькам студентів були вручені подяки за виховання дітей.

Прийшли вітати випускників і студенти молодших курсів. Вони з любов’ю виконали співочі та музикальні номери для старших товаришів.

А на завершення завідувачі відділень, куратори та заступники директора під гучні оплески вручили дипломи про освіту.

Омріяні дипломи отримали випускники відділень “Телекомунікації та радіотехніка”, ”Економіка та машинобудування”, ”Програмна інженерія” та “Комп’ютерна інженерія”.