Вперше Європейський день мов був ініційований Радою Європи в рамках Європейського року мов у 2001 році. Мета цього свята – поширювати культурне та лінгвістичне різноманіття та заохочувати до вивчення мов протягом всього життя.

В Україні святкування Європейського дня мов відбувається за підтримки EUNIC – мережі національних інститутів культури Європейського Союзу і Британської Ради в Україні.

Тож, 26 вересня в коледжі комп'ютерних технологій та економіки НАУ викладачами комісії іноземної мови була організована святкова презентація до Європейського дня мов, яка мала на меті зацікавити молодь у вивченні іноземних мов і виховати повагу до традицій і культури інших народів та європейських цінностей. Відеофільми, тематичні виступи, поезія та музика захопили глядачів, а яскраві постери, що прикрашали хол коледжу, створили святкову атмосферу і гарний настрій.

Комісія іноземної мови дякує всім, хто долучився до організації цього свята. Особлива подяка студентам, які приймали активну участь в проведенні заходів:

Мосслех Л. – гр. Е-11

Дяченку І. – гр. Е-21

Андрющенку Р. – гр. Е-21

Балабану І. – гр. А-31

Грималу І. – гр. П-34

Безкоровайному О. – гр. К-31

Володько Д. – гр. Д-31

Власенку Е. – гр. П-41

Левченку Ю. – гр. П-41

Бугері М. – гр. К-42

Калініченку Д. – гр. К-42

Дмитренку Р. – гр. К-42

Let us learn foreign languages together!