Професія фінансиста є актуальною та престижною, оскільки в час постійного розвитку економіки кількість підприємств різних форм власності та сфер діяльності постійно зростає, а тому збільшується і потреба в фінансистах, аналітиках, фінансових консультантах та фінансових менеджерах. Важливе значення у підготовці майбутніх фахівців має практичне засвоєння знань.

Під час фахового тренінгу в групі Ф31 керівниками практики Аржанцевою А.М. та Харченко І.Г. були запрошені представники M.E.Doc, з якими укладено договір про співпрацю. Студенти з фаховим азартом відправляли акти, рахунки, видаткові накладні, податкові накладні, підписували договори, здавали звітність до ДФС в електронному вигляді за допомогою електронного цифрового підпису у сучасному українському продукті M.E.Doc. Документообіг в електронному вигляді - прекрасна ініціатива, яка економить час, покращує стан екології і наближає бізнес-процеси до європейських.

Також майбутні фахівці мали можливість дізнатись з середини «кухню» банку одного з провідних банків. З основними особливостями роботи банку познайомила нас керівник напрямку роботи з клієнтами Людмила Кучеренко. Окрім різних банківських нюансів велика увага приділена була вивченню банківської етики, стандартів обслуговування клієнтів.

Таким чином підготовка майбутніх фінансистів була підкріплена шляхом набуття студентами практичного досвіду.