26 листопада 2019 року в рамках проведення тижня комісії відбулася зустріч студентів третього курсу спеціальності «Галузеве машинобудування» із головним інженером ДП «Дослідний завод зварювальних матеріалів Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона Національної академії наук України» Квашуком Т.В.

Підприємство має успішний багаторічний досвід роботи з найбільшими підприємствами суднобудування і судноремонту, енергетичного, нафтогазового і металургійного комплексів, машинобудування, будівельно- монтажними організаціями в Україні і країнах ближнього зарубіжжя.

Завод має в своєму розпорядженні необхідне виробниче обладнання та відпрацьовані технологічні процеси, що дозволяють випускати високоякісне зварювальне обладнання. Фахівці підприємства проводять повний цикл виробництва, починаючи від проектування і закінчуючи введенням в експлуатацію обладнання.

В ході зустрічі студенти мали змогу безпосередньо дізнатися від керівника про умови роботи на підприємстві, напрямки розробок і технології виробництва, про продукцію яку вони випускають, ринки збуту тощо. Підсумком зустрічі була пропозиція щодо можливості проходження виробничих практик на базі підприємства з подальшим працевлаштуванням.