2 грудня 2019 року студенти груп А-31 та Е-31 відвідали ІП «Кока-Кола Беверіджез Україна Лімітед» з метою ознайомлення з технологічним процесом виробництва під керівництвом заступника директора з навчальної роботи Ярового І.М., викладачів Гальмакової Н.Б., Полющенко І.В.
![](images/Нов408/3.jpg)
![](images/Нов408/4.jpg)
Під час екскурсії студенти відвідали музей підприємства, де мали змогу ознайомитися з історією створення бренду Coca Cola, «таємницею» рецепту напою, асортиментом продукції, сфотографуватися на пам’ять, отримали подарунки від компанії.
![](images/Нов408/1.jpg)
![](images/Нов408/2.jpg)
![](images/Нов408/6.jpg)
![](images/Нов408/8.jpg)
![](images/Нов408/5.jpg)
На виробничих дільницях студенти побачили реальні процеси створення пресформ, дозування, розливу, пакування та транспортування готової продукції.
![](images/Нов408/7.jpg)
Студенти отримали масу позитивних емоцій та набули первісних вражень про сучасне автоматизоване виробництво однієї з провідних світових компаній.