День відкритих дверей НАУ!

23 січня 2020 р. Київський коледж комп’ютерних технологій та економіки НАУ гостинно відчинив двері для заздалегідь анонсованого Дня відкритих дверей Національного авіаційного університету. Захід відвідало понад 500 учнів Дарницького району міста Києва та студентів випускних курсів коледжу, які мають наміри продовжити подальше навчання в Національному авіаційному університеті. Організатори заходу – дирекція Навчально-наукового інституту інноваційних освітніх технологій та керівництво коледжу. Учням та студентам було презентовано усі напрямки діяльності університету, перелік спеціальностей, освітні програми, перспективи працевлаштування; особливості вступної кампанії-2020, підготовки до загальнодержавного ЗНО; освітні, наукові та профорієнтаційні проекти; переваги навчання в університеті та надано індивідуальні консультації. Доповідачі-науковці представили учням змістовні презентації про напрями діяльності кафедр, факультетів та інститутів; відео- та фотоматеріали, рекламні буклети і газету «Авіатор», яка висвітлює активне студентське життя та нові проекти й досягнення студентів та викладачів університету.

Учнів і студентів було запрошено до участі в конференції «Від мрії до успіху. Вступ-2020» (25 січня); на Дні відкритих дверей (26 лютого, 14 квітня, 12 червня), до інформаційно-просвітницьких зустрічей та до визначальних культурно-масових заходів НАУ.

Бажаємо всім випускникам-2020 успіхів у навчанні, високорейтингових сертифікатів ЗНО та чекаємо на вас, шановні випускники, у Національному авіаційному університеті!