ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ККТЕ НАУ!

29 січня у Київському коледжі комп'ютерних технологій та економіки Національного авіаційного університету пройшов День відкритих дверей. Славетний ККТЕ НАУ радо вітав у своїх стінах майбутніх абітурієнтів 2020!

Студенти коледжу з задоволенням продемонстрували школярам свої набуті навички та вміння, власноруч розроблені проекти та творчі роботи. Також школярі могли ознайомитися з виставкою спортивних та наукових досягнень студентів.

Незліченна кількість учнів проявили зацікавленість та бажання навчатися у коледжі. Саме тому адміністрація ККТЕ провела екскурсію навчальним закладом, ознайомила гостей з внутрішнім розпорядком коледжу, а також ознайомила учнів та їх батьків з правилами прийому 2020 року.

Додатково, адміністрацією коледжу була надана інформація, щодо підготовчих курсів, адже багатьох учнів що бажають успішно скласти літні вступні іспити, цікавила дана інформація.

Шановні учні і вже майбутні абітурієнти, щиро бажаємо Вам стати невід'ємною частиною великої і дружньої родини ККТЕ НАУ!

До нових зустрічей!!!